Hakkımızda

Merhaba sevgili ziyaretçi, eniyimiz.com adresine hoş geldiniz. Bu websitesi, bir editor ekibinin en iyileri araştırma isteğiyle ortaya çıktı. Tek bir bakış açısıyla yazılan inceleme yazılarının yerine, bir ekibin ortaya çıkardığı en iyi listeleriyle fark yaratıyoruz.

2023 Ağustos ayında yayın hayatına başlayan Eniyimiz.com, birçok konuda araştırmalar yapar. Teknolojik ürünler, anne bebek ürünleri, ev eşyaları veya uygulamalar… Uzman olduğumuzu düşündüğümüz her konuda araştırma yapıp en iyileri listeliyoruz.

Eniyimiz.com kullanıcıların yorumlarına da önem verir. Yapılan her yorum değerlendirilir ve gerekirse içerik düzenlenir. Ayrıca vakit buldukça kullanıcıların talep ettiği konularda da içerik üretmeye çalışıyoruz.

Eniyimiz.com Kimin?

Eniyimiz.com’un sahibi ve baş editörü Yeliz Yaprak‘tır. Yeliz Yaprak öncülüğünde kurulan websitesinde toplam 4 editor incelemeler yapar. Her editorun her içerikte emeği vardır. Böylece farklı bakış açılarıyla tek bir içerik ortaya çıkarılarak sizlere sunulur.

Eniyimiz.com’un merkez ofisi Maslak, İstanbul’da bulunmaktadır. Editor ekibi ve içerik yazarları, uzaktan çalışarak sanal ortamda içeriklere katkıda bulunur.

Editor Ekibi:

  • Yeliz Yaprak (Kurucu & Chief Editor)
  • Erdem Erenler (Teknoloji İçerik Şefi)
  • Vural Albayrak (Supplement & Kişisel Bakım Kategori Uzmanı)
  • Eda Çetin (Hukuk & Legal Bilgiler Sorumlusu)

E-posta: [email protected]

Eniyimiz.com adresini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.